התמודדות עם קשיים אישיים ומשברים

 

"אם אין אני לי מי לי"....... האמנם ?

 

אנשים שנמנעים מקבלת עזרה, שמא יעיד הדבר על חולשתם, או על כניעתם למצבי החיים. אבל לעיתים החיים מזמנים מצבים שפשוט קשה כל כך, ואז החוויה היא של משבר.

לפעמים התחושה היא של כאוס מוחלט. איבוד שליטה על מה שקורה.

בלאגן. בלבול. מועקה על הנשמה. התוצאה ניכרת. היא יכולה להיות מתח נפשי, חרדה, שינה לא טובה בלילות, חוסר שקט ועוד (הגוף והנפש כל כך מסונכרנים ביניהם....). ואז "כאילו נכנעים" ופונים לייעוץ.

 

שיתוף עם יועץ אובייקטיבי ואיכותי, חף מכל שפיטה או ביקורת. יועץ שיוכל לעזור ולכוון, לעודד, לומר את המילים הנכונות בצורה הכי פשוטה, ברורה ומכבדת. מישהו שיעשה סדר בבלאגן. שיעזור להכניס דברים לפרופורציה. והמישהו הזה הוא אני.

 

ביעוץ האישי שאני נותנת, מתאפשרת פריסת המציאות כפי שהיא, מבלי לנסות ולצבוע אותה בגוונים. מבלי לנסות ולטשטש, להסתיר או לשקר. הפשטות הזו מעניקה את הכוח למודעות. היא זו שמלמדת אותנו להיות גאים במי שאנחנו. אין פה ניסיון להתיפייף. יש פה למידה וזיהוי של מה קורה לנו בחיינו, ואיך אנחנו בהתנהלות מיטבית מתאימים את המציאות אלינו, לא רק מתכופפים ומתאימים את עצמנו אליה.

 

יש כאן העצמה. יש כאן הרחבה של הנפש. ממלאים אוויר בריאות. הרבה אוויר. לומדים "להאריך את הפתיל". היכולת לראות מצבים ולנתח אותם בצורה הוליסטית הולכת ומתגמשת.

 

אני מלמדת הוקרה ויכולת לזהות את חצי הכוס המלאה. אני מלמדת לפתח יכולת הפרדה בין הרגשות שלנו, שפעמים רבות מתעתעים בנו, לבין המחשבה שלנו, ההיגיון, השכל הבריא.

איכות החיים משתפרת, אנחנו לומדים להשיג יותר שקט פנימי, לומדים יותר לשלוט על ההתנהגות שלנו במצבים. אנחנו מתחזקים.

 

לפרטים נוספים ותיאום פגישה אישית אתם מוזמנים לפנות:

050-8662344 |  orlyfurman@orlyfurman.com

 

צרו קשר:

טלפון:

050-8662344

אי-מייל:

orlyfurman@orlyfurman.com

התמודדות עם אובדן

אני חייב שתדע, שבדיוק היום, עברה חצי שנה מהיום שעזבת אותי, את א', את ההורים, את המשפחה. אותנו, החברים שלך. אחי, אני אוהב אותך. אני מתרגש, כי החלטתי לכבוד היום הזה לשחרר אותך. ואפילו נפרדים בעיקר בגללי, שאני טיפוס מאוד פרנואידי וחששן...

התמודדות עם פרידה

הדמעות ירדו בשטף. בלי שום מעצורים. מתייפחת, כואבת, פגועה עד עומקי נשמתה ניסתה להפסיק את הרעדות שחשה. ניסתה להסביר "איך הוא מעז...והיא ...הרי יודעת שאני רוצה... מאוהבת... בו...מה, חסרים לה ... זו לא חברה..