טלפון:

050-8662344

אי-מייל:

orlyfurman@orlyfurman.com

צרו קשר:

המלצות

 

"אורלי יקרה, הסדנא מוסיפה לי חיבור לעצמי, לרצונות שלי. מאפשרת לי לקבל את הצורך שלי בדברים נוספים. וזה בסדר. מגיע לי. תודה ענקית ל." (א', פתח תקווה)

   

__________________________

 

 

 "מזה כשנה אני משתתפת בסדנת התקשור של אורלי. התחלתי מתוך סקרנות. הכנסת תחומי עניין נוספים לחיי פרט לעבודה ולמשפחה. גם כדי לנסות ולקבל תשובות לעניינים "שישבו עלי" לאורך השנים והודחקו עמוק בפנים. ההשתתפות בסדנא, הן קבוצת המשתתפים, שכל אחד ואחת מהם תרם לקבוצה מניסיונו ודעותיו. והן אורלי, שיודעת להסתכל בנבכי הנשמה ולייעץ בדיוק רב בנקודות הטעונות, גרמו לי לאסוף כלים לדרך. הכלי החשוב ביותר אותו אני לוקחת איתי לחיים, הוא שאני לומדת להשתחרר ממשא העבר, שרבץ על כתפיי והכביד לאורך השנים. מנקה בהדרגה את הנפש והנשמה ופותחת את הראש לקבל ולהכיל. להציב את עצמי בשורה הראשונה בקבוצת האנשים החשובים בחיי, דבר שאיבדתי במהלך השנים והחיים. מבחינתי זהו שינוי מהותי ביותר שהצלחתי לעבור. מצפה להמשך המפגשים וממתינה בהנאה עצומה ממפגש למפגש." (ש', ראשון לציון)

 

_____________________________

 

 

"אורלי יקרה לי, מודה על הזכות להיות תלמידה שלך. להיפתח, לגלות, לתהות, להיפגש עם עצמי ועם אחרים, להתפתח, להתעצם ולגדול. אוהבת אותך." (ח', חולון)

 

_____________________________

 

 

"אורלי, את מראה את האור שלי, מתווה את הדרך, קשובה, כנה, אמיתית, סבלנית ולא שיפוטית. חולה עליך." (ט', רחובות)

 

___________________________

 

 

"...תודה רבה על היחס המבין והאוהב, על הרגישות הרבה שבך, על שעות הקשבה רבות, על שלא הרפיית ונטעת בנו תקווה חדשה. את יודעת לעזור ולתמוך בכל מצב, אפשר לסמוך עליך ועל עצותייך הטובות והחכמות. כל המילים היפות הללו לא מספיקות, על מנת להביע את תודתנו העמוקה, על עזרתך ברגעי משבר, יאוש וכאב. תודה היא מילה קטנה, אך מלאה בהערכה ענקית." (פ', חיפה)

____________________________

 

  "...אני מגיע לאדם, אדם שיכול לגלות לך הרבה סודות נסתרים, אדם שיכול לחפור בתוך הנפש, ויכול להתעלם מהתחפושת החיצונית. הלוואי וכל בני האדם היו כאלה. העולם היה מקום טוב יותר. איך נפגשנו, אני לא יודע. ולפי דעתי היינו צריכים להיפגש. אז הנה לאחר שגיליתי קצת יותר בחיי, צריך לבוא ולהגיד תודה, על התקופה הנפלאה שאני עברתי אתך, אני מקווה שנהנית איתי. על שבועות שלמים שדאגת וחשבת. על הזדהות והבנה, על ההשקעה. תודה מהנפש ולא מהרציונל. תודה." (ג', תל אביב)

____________________________

 

"אורלי היקרה, ברצוני להביע תודה רבה מכל הלב על הליווי הצמוד. על כך שהיית איתי ברגעים הכי טובים ובנפילות הכי קשות. על כל עצה, מחשבה, פרגון ועזרה, שהענקת מזמנך ועל כל מאמץ שהשקעת, כדי להעניק לי טיפול מסור, אהוב ומקדם. היום אני יכולה ! היום אני מאמינה ! היום אני כאן ובמקום שאני נמצאת, אני מסתכלת למציאות בעיניים ויש לי כוחות לחוות אותה במלואה...אני מודה לך מאוד ומעריכה מכל הלב את כל מה שעשית איתי ובשבילי...אני אוהבת אותך מאוד. אני שמחה להעניק לך מכתב זה, כי זה מגיע לך. מאחלת לך הרבה שנות עשייה מופלאה, אהבת הזולת, אנרגיה ושמחה." (ע', רעננה)

____________________________

 

"מרצה מעולה. יסודית, אמפתית, יודעת ובגדול (!) להעביר את הקורס בכייף ובהנאה. נותנת לכל אחד ואחת מהמשתתפים תשומת לב מלאה. המיקוד הוא מקסימלי. ברגע נתון המשתתף זוכה מצד המרצה למקסימום כבוד ויחס. בנוסף הסדנא נותנת כלים, התייחסות, זווית ראייה נוספת בתהליך האינסופי של צמיחה ושיפור איכות החיים. ניכר שהמרצה יסודית מאוד, אמפתית מאוד ובעיקר אוהבת אדם ממקום רוחני, נקי וטהור. באופן הזה מועבר החומר. ההרצאות מועברות מתוך אנרגיה של אהבה. בעיקר מתוך תשוקה והתלהבות. משל המדובר בהרצאה ראשונה בראשית הדרך. זאת מתת אלוה נדירה." (ג', תל אביב)

____________________________

 

 "חידדת עבורי הבטים שכבר התחלתי בהם עוד קודם לסדנא...בהחלט נתת לי כלים ומודעות על החשיבות של ה 'אני' שלי מצד אחד, ומצד שני הבנתי בזכותך שאני באמת לא מושלמת. מזלי. היה מצוין. אורלי, העברת זאת באופן מצוין, מושקע, רואים שאת "חיה" את תחום האימון, ונתת את הנשמה לסדנא. והכי חשוב הרגשנו ממש "בבית", והיינו פתוחים אחד לשני". (ת', רמת השרון)

____________________________

 

"אני מאוד מרוצה מהסדנא. התכנים היו מאוד ממוקדים בהעצמת הביטחון העצמי, בדרך החשיבה החיובית והשליטה בבחירות שבחיי. גם דרך העברת התכנים מאוד מאורגנת, ממוקדת ומובנת. גם יש לך יכולת ביטוי ויכולת לספר דברים בצורה דרמטית ומעניינת....אני חושבת שאת מקסימה, משקיעה, איכפתית ומאוד משקיעה באנשים ובסדנא. היחס האישי שלך פשוט שובה את הלב ומתנה משמים." (ט', תל אביב)

____________________________

 

"...אני רוצה להודות לך על החוויה הנהדרת שעברתי. היה מעניין, היה מקצועי, והכי חשוב שזה זרם בהתאם לתנאי השטח. מה שעשה את זה כייפי מחד, ומאידך גם עבר לנו מה שהיה צריך..." (א', יבנה)

____________________________

 

"עברנו יחד 7 מפגשים, הכרנו אחד את השני מכל הכיוונים. למדנו לחשוב לפני כל צעד שעושים, הבנו יחדיו כיצד הדברים פועלים. עכשיו הגענו לסופה של תקופה, מבחינתנו היא היתה פורייה, ממצה, לימודית ובאופן מדהים גם מהנה. מקווים (ודי בטוחים) שגם את היית שותפה להנאה. תודה על כל הרעיונות, העצות, ההדרכות והמשימות. בעיקר תודה על הסבלנות הנדרשת להעביר סדנא לקבוצה..." (ש', יבנה)

____________________________

 

 "אני רוצה להודות לך על שהיית איתי ולצידי, תמכת והובלת אותי בדרך אל האור..." (י', קרית אונו)

____________________________

 

"אמליץ בהחלט על השתתפות בסדנא שמעבירה אורלי פורמן. שכן דרך העברת הסדנא היתה מקצועית ביותר, נעימה, תחושה של נינוחות. מעניינת. המנחה היתה מעניינת, קולעת והיה פשוט כייף. המון המון תודה על הכל. נהניתי מאוד, תרמת לי המון. " (צ', ראש העין)

____________________________

 

 "אני מרוצה. הנושאים נבחרו במחשבה והועברו בצורה מעניינת, מעשית ובגובה העיניים. השילוב בין הרצאה לבין פעילות בהשתתפותנו, והאפשרות לשאלות והערות היה מוצלח. היחס האישי היה מעולה והורגשה איכפתיות רבה בהעברת במסרים והשאיפה להצלחתם." (א', נס ציונה)

____________________________

 

"הסדנא היתה מאוד מעניינת תוך שילוב עם הומור והצגת מצגות יפות ומוסיפות עניין. הסדנא נתנה לי כלים רבים. היה מאוד מעניין, למדתי רבות. הסדנא נתנה לי כלים להתמודד בהרבה תחומים גם בנוגע לאישיות שלי, לעצמי, לחיי היומיום שלי בעבודה, במשפחה ובזוגיות." (ש', חולון)

____________________________

 

"הסדנא הוסיפה לי הרבה. אני מרוצה, קיבלתי הבנה טובה יותר על עצמי ואחרים בחיי. הסתכלות טובה יותר ב "חצי הכוס המלאה". הבנה שלא ניתן לעשות הכל מושלם ולהנות מעשייה ויצירה. אורלי, תודה רבה." (ב', הרצליה)

____________________________

 

"ממרבית התכנים אני מרוצה. התחברתי לדברים ולמצגות הנפלאות. החיוך החם והאוהב של אורלי. מאוד אמליץ. יש משהו מאוד אימהי, חם ואוהב. מחבק אמיתי ובגובה העיניים. תחושת האמפטיה וההבנה מאוד חשובה. האיכפתיות מכל אחד ואחת. ההתחברות לכל אחד ובעיותיו באשר הוא. תכונות מופלאות, שכמו שלמדנו, אף אחד לא ברור מאליו. חוויה כייפית ומלמדת כאחד." (מ', גבעת שמואל)

____________________________

 

 "תודה על ההקשבה, העזרה והעצות הנבונות. תודה רבה על זה, שאת נמצאת תמיד קשובה ועוזרת." (ס', מעלה אדומים)

____________________________

 

 "אורלי היקרה, מודה לך אני מקרב לב על כל העזרה והתמיכה בזמנים קשים..." (פ', חולון)

____________________________

 

"תודה מכל הלב על הליווי, התמיכה וההכוונה..." (ג', פתח תקווה)

____________________________

 

"תודתי המלאה על עזרתך הנאמנה..." (א', אשדוד)

____________________________

 

"תודה רבה שאת עוזרת לאמא שלי. תודה על התמיכה, תודה על העזרה האמיתית וההכוונה..." (ש', ראשון לציון)

____________________________

 

"תודה אמיתית שאת עוזרת לי לצעוד בדרך הנכונה לאהוב את עצמי..." (נ', רחובות)

____________________________

 

"להגיד לך תודה – לא יודעת איך. עזרת לי המון בזמן קצר..." (ע', בת ים)

____________________________

 

"הרבה תודות על עצות הזהב שלך..." (נ', ירושלים)

____________________________

 

"לאורלי המדהימה, שתמיד תוכלי לעזור, שתמשיכי להקרין סביבך אור, טוב וברכה..." (מ', רמת גן)