טלפון:

050-8662344

אי-מייל:

orlyfurman@orlyfurman.com

צרו קשר:

קלפי מודעות אור-לי

קלפי אור-לי הם קלפי מודעות (שהתקבלו בתקשור) ויש בהם הנחיות והמלצות והמוווון חומר למחשבה.

 הקלפים מיועדים לכל אדם בכל גיל ומטרתם לכוון את האדם פנימה לתוך הנפש. הם עוזרים בקבלת החלטות שאנו נדרשים ביום יום בפרט, ובצמתי החיים בכלל. הם נהדרים ברמת ה'טיפ' היומי. הם מחזקים והכי חשוב מעצימים.

  

הקלפים יכולים לשמש גם כאמצעי נוסף למטפלים, לשימוש פרטי, כמשחק לזוג או לקבוצה. מטפלים יכולים להזמין את הנועצים בהם למשוך קלף בנושא מסוים שהם חשים, שכדאי להציע כיוון מחשבה שונה, ולדון יחד עם המטופל בקלף שמשך, לקרוא את הנאמר בחוברת וכן את ההמלצה המובאת. לחשוב יחד איך זה יכול לעודד את האדם בצמיחה ובהתפתחות.

 

בשניים או יותר מזה כאשר רוצים לדון בנושא מסוים, וכל אחד מושך קלף, ומסביר למה התחבר דווקא לקלף שלקח. במקרה זה הקלפים יהיו גלויים, ומי שבחר קלף יסביר את משיכתו לקלף המסוים הזה. הדיון אחר כך יכול להיות מפרה ומעניין. כאשר רוצים לדבר על ענין משותף לכלל הנוכחים, יכולים לפרוס את הקלפים הפוכים, כך שהציורים יהיו נסתרים. כאשר כל אחד בתורו ירים קלף, הוא יסביר איך הוא מפרש את הציור המסוים, איך זה מתחבר לנושא הנידון, ואחר כך ייתמך בכתוב בחוברת.

 

הקלפים הללו יוצרים פסק זמן משגרת היום, ומביאים אותנו לכדי מחשבה עם עצמנו. אנחנו מבינים יותר את עצמנו, לכן הם תורמים לביטחון העצמי שלנו ומחזקים את הרגשתנו.

ידיד שעוסק בתחום המדיה, ראה את הקלפים האלה ואמר לי "וואי, אני לא מאמין בדברים האלה, אבל זה מדהים. את יודעת מה ? זה 'מגניב'. זה 'זורם'. אפשר לקנות אותם גם כמתנה ? חבר שלי פותח עסק חדש וזה יכול להיות כייפי ככה לשאול ת'שאלות ולהרים קלפים לקבלת התשובות. אורלי, התרשמתי. באמת. את יודעת מה ? אני קונה לאשתי מתנה לחג...זה מה זה יפתיע אותה. משהו אחר, ככה בכייף."

 

אז אני בשמחה רבה מציעה לכם שי מאאאאגניב (כי ככה הוא הגה את המילה...ואהבתי) שונה ומאוד מיוחד לקרובים לכם. שי שמתאים לכל זמן לכל מי שקרוב לליבכם. זוהי מתנה שונה בהחלט ! ומאוד מיוחדת.

 

הקלפים פשוטים לשימוש. התמונות לקוחות מחיי היומיום שלנו, הצבעים נעימים והאנרגיה השופעת מתוכם היא אנרגיה של אור וטוב.

הם מיועדים למטפלים ולהמונים ולאו דווקא לעוסקים בתחום המיסטי.

ההסברים הנלווים מעשירים את עולמו של האדם. העצות הניתנות שם מובאות ממקור האור האינסופי.

 

 

להזמנת ערכת הקלפים ולפרטים נוספים אתם מוזמנים לפנות אלי.

 

050-8662344 |  orlyfurman@orlyfurman.com

 

 

 

ערכת קלפי אורלי