טלפון:

050-8662344

אי-מייל:

orlyfurman@orlyfurman.com

צרו קשר:

קלפי אור-לי

קלפי מודעות מדויקים וברורים

 

בהם מגולמת חוכמת חיים שהועברה אלי בתקשור במשך 3 חודשים. הקלפים נאמנים למקור, ללא שום שינוי. הן מבחינת המלל, שילוב הצבעים וההסברים שניתנו.

במארז 90 קלפים וחוברת הדרכה. יש בה הסבר על כל תמונה וכן המלצה כיצד לפעול.השימוש חוויתי ומתאים לכל אדם בכל גיל. צריך לגלות "גמישות מחשבתית" ולהיות מוכנים לעמוד מול עצמנו נוכח הדברים שעולים. שואלים שאלה, מושכים קלף. קוראים את ההסבר ואחר כך את ההמלצה. תהליך השימוש בהם מעודד אותנו להיכנס לתוך עצמנו, ולגלות את התשובה, כי הרי היא "מצויה בנו פנימה". הקלפים מדליקים את האור הפנימי שבנו.

רגע קבלת התקשור היה מיוחד במינו : לפני מספר שנים, ראיתי תמונה מופיעה מעל ראשו של בעלי, הציור שהופיע היה עוצמתי ומעניין, עשיר בסמלים ובמילים וגרם לי להתרגשות בלתי מובנת.היה לי ברור שמשהו קורה, הרגשתי מוצפת אור, הרגשה של התרוממות רוח. במהלך שלושת החודשים שלאחר מכן קיבלתי בסך הכול 90 תמונות שנוגעות בהתנהגותנו האנושית, בתגובותינו והמלצות לשיפור איכות חיינו.

גם תהליך הביטוי הפיזי לתמונות שראיתי בחזוני היה לא פשוט. הייתי צריכה למצוא מישהו שיוכל לבטא בציור, את מה שראיתי בעיניי, משימה מאוד קשה ומורכבת.את התמונות צייר המאייר אבי סויסה, שהיה אז בשירות צבאי, ידיד של כלתי. כאשר ראיתי את עבודותיו והקשבתי לפרשנותו, ידעתי שמצאתי את האדם המתאים למלאכה מיוחדת זו. ה"אישור" הופיע כציור 'מגן דוד' מעל ראשו.

הקלפים הם מתנה נהדרת ומיוחדת לעצמנו, לחברנו, לקרובים לנו. מתאימים למפגשים חברתיים. שי יוצא דופן לעובדים לקראת החגים.

קלפי אור-לי מסייעים לנו לחזור ולסמוך על עצמנו, כי בתוכנו התשובה להתלבטות. הקלפים עוזרים לנו לחשוף את מה שנשמתנו יודעת. טוב נעשה אם נעמיק את הקשר פנימה לתוכנו, כדי להוציא החוצה את הכוח והעוצמה לפעול כמו שנכון לנו.

ניתן להשיג את קלפי אור-לי בהזמנה דרך האתר, בפנייה אישית אלי דרך הנייד, המייל והפייסבוק, ברשת חנויות סטימצקי.

 

 

להזמנת ערכת הקלפים ולפרטים נוספים אתם מוזמנים לפנות אלי.

 

050-8662344 |  orlyfurman@orlyfurman.com

 

 

 

ערכת קלפי אורלי