שלח

תודה רבה!

פנייתך התקבלה בהצלחה.

אנא מלאו את הטופס. מבטיחה לחזור בהקדם.

 

 

 

 

 

שם: 

שדה חובה

אי-מייל:

שדה חובה

הודעה:


 

אהבה של סבתא מאת אורלי פורמן בהוצאת ספרי 'ניב' הוא ספר ילדים מקסים, המכיל ארבעה סיפורים מחורזים שנכתבו בהשראת נכדיה האהובים של סבתא אורלי.

בעדינות ובהדרגה הסיפורים מעבירים מסרים לילדים צעירים במטרה להעצים אותם. כל סיפור עוסק בדרך ההתמודדות של הילד במצבים לא קלים לו, שמהם הוא מתפתח ורוכש תובנות, וכך הערכתו העצמית גדלה.

ליאה, בת שש, מתמודדת עם חיזוק האני העצמי שלה, לביא, בן חמש, לומד לקבל אחריות, מאיה, בת שנתיים וחצי, לא רוצה שההורים יצאו לבלות והיא תישאר עם השמרטפית שלה, ודניאל, בן השנתיים, מתעניין בחפצים שבבית, ולאו דווקא בצעצועים הרבים שיש לו.

גם ההורים ייהנו ממסרים מקוריים לחיזוק ביטחונם העצמי של ילדיהם האהובים.

לאורך כל הספר מתכתב הטקסט עם האיורים המקוריים, הנפלאים והססגוניים של דריה סינה, והם מאירים בשלל צבעים את הסיפור ומוסיפים לייחודיות שלו.

 

אורלי פורמן היא פסיכותרפיסטית הוליסטית, מנטורית להעצמה אישית זה שני עשורים ומנחה סדנאות הורים. אורלי גם מטפלת בקליניקה שלה בראשון לציון במצבי לחץ, במשברים ובהתמודדויות שאנשים חווים במסע החיים. מטופליה מגדירים את חוויית התהליכים שהם עוברים איתה כ"טיפולים משני חיים". לאורלי ובעלה אבי שלושה בנים, שלוש כלות ובינתיים... ארבעה נכדים.

 

'אהבה של סבתא' מאת אורלי פורמן. מחיר לצרכן 68 ₪

לרכישה לחצו כאן