מחברת בין עולמות

 אם רק יכולתי לומר לך רק עוד מילה אחת...

 

ההרצאה חווייתית,  שונה ומרגשת עבור אנשים שאיבדו את יקיריהם בנסיבות טרגיות שונות, ללא יכולת להיפרד מהם.

אני מומחית ומקצועית בעלת ערוץ תקשורת פתוח לעולמות של מעלה – מתקשרת כשני עשורים. בזכות כך הנני משמשת כעין מתווכת, בין האנשים שחיים כאן, לבין אנשים שנפרדו מן העולם הזה.

אנשים שחוו אובדן מעידים על משא כבד שהם נושאים בליבם, תהום שנפערה בהם וסלע ענק שיושב להם על הנשמה. יש שנתקעו בחייהם, כאילו הזמן עצר מלכת, והם מתקשים להתאושש. ובכל זאת הימים עוברים והשנים חולפות, הזמן לא מרפא את הגעגוע, הכאב לא מרפה ואיתו נותרים סימני שאלה מעיקים.

בהרצאה אני מסבירה על החיבור בין שני העולמות, עולם של מעלה ועולם של מטה. אחר כך מזמינה את הקהל להתחבר דרך מדיטציה מכוונת ומונחיית לנשמות יקיריהם ובכך לסגור מעגלים. לשחרר. להתחזק. ולהמשיך הלאה.

אחרי ההרצאה המרתקת והייחודית המשתתפים מדווחים על תחושת שחרור בלתי רגילה. הם מרגישים שהם נושמים אחרת. הם מקבלים לגיטימציה להמשיך הלאה בחייהם, ללא ייסורי מצפון וללא סימני שאלה. הם מבינים את עוצמת החיים לצד קבלת הכאב על האובדן. אנשים שהשתתפו בהרצאה הזו מדווחים על כך שהם מזהים יותר קלילות בהתנהלות החיים שלהם, הם חשים שקיבלו אישור מוחלט להמשיך ואף לשמוח בחייהם.

בהיותי בעלת ערוץ תקשורת פתוח לעולמות של מעלה, יש ביכולתי לסייע להם בדרכים לא קונבנציונאליות. היכולת לקבל מסרים מקרוביהם, כמו גם תשובות לשאלותיהם שנשארו פתוחות, מפנה את המשא הכואב שהם נושאים עימם להבנות ולהשלמה וליכולת מחודשת ליהנות מהחיים.

אנשים מספרים שקיבלו מתנה -  חיים איכותיים יותר !

                                      

 

לפרטים נוספים ותיאום פגישה  אתם מוזמנים

050-8662344 | orlyfurman@orlyfurman.com

צרו קשר:

טלפון:

050-8662344

אי-מייל:

orlyfurman@orlyfurman.com