טלפון:

050-8662344

אי-מייל:

orlyfurman@orlyfurman.com

צרו קשר:

 הזמנה לפגישה אישית

 

פעמים רבות בהיכרות עם אנשים חדשים, שמבררים איתי מהו תחום עיסוקי, אני נתקלת בתגובה "אני לא צריך אימון אישי. לפעמים אני בבעיה, אז אני מדבר עם עצמי, עד שזה עובר לי". כשאני שואלת מהו הדבר שעובר, אני רואה התקפלויות ואי נוחות. שפת הגוף "מדברת".

 

ישנם אנשים שחוששים שאם יקבלו עזרה, יעיד הדבר על חולשתם, או על כניעתם למצבי החיים. רבים אומרים 'אם אין אני לי, מי לי'...ואתם יודעים מה ? עובר מעט מאוד זמן עד שאני מקבלת פניה טלפונית לקבוע פגישה אישית מאותם אלה שהצהירו שאינם זקוקים לעזרה. לכלים. להכוונה. ועוד מה ? הם אלה שישלחו אלי בהמשך את חבריהם וקרובי משפחתם "כי כולם צריכים את זה".

 

הפגישה האישית איתי, מאפשרת לנו להיות באמת מי שאנחנו. הלגיטימציה לפרוס את מציאות חיינו כפי שהיא, מבלי לנסות ולצבוע אותה בגוונים. מבלי לנסות ולטשטש, להסתיר או לשקר. היא זו שמעניקה את הכוח למודעות. היא זו שמלמדת אותנו להיות גאים במי שאנחנו. אין פה ניסיון להתיפייף.

יש פה למידה וזיהוי של מה קורה לנו בחיינו, ואיך אנחנו בהתנהלות מיטבית מתאימים את המציאות אלינו, לא רק מתכופפים ומתאימים את עצמנו אליה.

 

יש כאן העצמה. יש כאן הרחבה של הנפש. ממלאים אוויר בריאות. הרבה אוויר. לומדים "להאריך את הפתיל". גם ראיית מצבים וניתוחם הולכת ומתגמשת.

 

אני מלמדת הוקרה ויכולת לזהות את חצי הכוס המלאה. אני מלמדת לפתח יכולת הפרדה בין הרגשות שלנו, שפעמים רבות מתעתעים בנו, לבין המחשבה שלנו, ההיגיון, השכל הבריא.

 

 

אל תהססו, מקסימום נצליח...

 

התקשרו עכשיו ונתאם לנו שעה של חיזוק, העצמה ועידוד לנפש.

אתם חייבים את זה לעצמכם.

 

מחכה לצלצול,

 

אורלי פורמן

050-8662344