טלפון:

050-8662344

אי-מייל:

orlyfurman@orlyfurman.com

צרו קשר:

'סקרנים לומדים'

 

סדנת לימודים מרתקת וחוויתית, מטרתה לחבר אותנו אל עצמנו פנימה. לתת לנו תובנות וכלים להתמודדויות בדרך שנכונה יותר לנו. מסייעת לנו בפתרון סיבוכים, תהיות, פלונטרים על בסיס רגשי במערכות יחסים, קשיים, דאגות, פחדים, והכל דרך "משקפי הבריאה".
הסברים מתוקשרים, מדיטציות מונחות על מנת שנוכל לחוות את הנלמד. סגירת מעגלים, העצמה והתפתחות.
תלמידים כבר החלו לתקשר בעצמם...
זו סדנא שמשנה את התגובות המידיות שלנו, הספונטניות בחיים, לאשר קורה לנו. מיטיבה עם בחירותינו, מעניקה לנו שקט נפשי ורווחה רגשית בצורה יוצאת דופן. מסייעת לנו לנשום בריא יותר, להתנהל חכם יותר, לשלוט בהתנהלות שלנו.

תדירות השיעורים היא פעם בשבועיים.

 

 ר.ה. :

"הגעתי בגלל הסקרנות, נשארתי בגלל....
בגלל שכל שיעור מרתק יותר מקודמו,
בגלל שהאווירה המכילה והנעימה מייצרת רגעי-חסד מרגשים
בגלל שלהיאבק עם הרציונאל שקצת יוריד ווליום, זה אתגר לא פשוט..
בגלל שנעים להרגיש את חתיכות הפאזל נופלות למקומן הנכון, כשהתמונה השלמה מסתדרת פתאום..
בגלל ההזדמנות להיפתח לחשיבה קצת אחרת – ולהגיע למקומות חדשים 
תודה אורלי!"

 

מ.ח. :

"יותר משנה אני משתתפת באופן קבוע בשעורים שלך. הגעתי סקפטית עם המון חסימות וביקורת. אם אני לא נוגעת במשהו, לא מאמינה שהוא קיים – כמזל שור אופייני ובכל זאת, לאחר מספר פגישות התחילו להגיע תובנות, החיים פתאום נהיו (בגילי המופלג) קלים יותר, כל שינוי או עקבה -התקבלו בברכה, כי כנראה ככה צריך להיות. לא צריך לשנות את כיוון  סיבוב כדור הארץ כדי להגשים/לעשות/לקבל  את הרצונות שלי. הכל קורה בזמנו -  ואם לא, כנראה יש סיבה. המשפחה מרגישה שאני רגועה יותר. הסביבה שלי שואלת מה קרה?   רק בתחילת דרכי בקשר עם עולמות אחרים, –ואני אבל בטוחה שיש מי שיודע, מכוון ומרגיע. רק צריך ללמוד להקשיב. המלצתי וממליצה להרבה מחברי להגיע אלייך. כל אחד שמתחיל וממשיך רק עושה לעצמו טוב יותר." 

 

 

אורלי פורמן

050-8662344